English

Elektromonter - Holandia

Szukasz pracy w swoim zawodzie? Jesteś Elektromonterem - to dobrze się składa. Firma AN-ELEC w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje wykwalifikowanych kandydatów na to stanowisko.

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznej
  • podłączanie urządzeń elektrycznych
  • zamykanie przejść kablowych
  • podłączanie rozdzielnic
  • układanie kabli

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • certyfikat VCA - mile widziane
  • uprawnienia SEP E
  • znajomość schematów elektrycznych
  • znajomość j. angielskiego - mile widziane

Oferujemy:

  • długoterminową i stabilną pracę stanowisku elektromonter na terenie Holandii
  • zakwaterowanie
  • przejazdy
  • możliwość wyrobienia VCA
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

Informacje dla kandydatów:

Jeśli jesteś zainteresowany, przyślij nam swoje dokumenty (list motywacyjny, CV) na adres:

AN-ELEC Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 40
81-061 Gdynia

z dopiskiem na kopercie "PRACA"

lub w formie elektronicznej za pomocą poniższego formularza

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AN-ELEC Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutniczej 40 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania"

(Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.)

Kontakt:

Masz pytanie? Odwiedź siedzibę firmy lub zadzwoń do nas.

(58) 668-44-00

(58) 668-44-66

An-Elec_biuro

O nas:

W branży elektrycznej i ślusarskiej jesteśmy znaczącą firmą, zarówno w przemyśle okrętowym i lądowym.
Istniejemy na rynku od 2006 roku.

Dlaczego warto z nami współpracować:

  • certyfikaty: ISO, VCA, VRO
  • duże doświadczenie w branży
  • profesjonalne wykonywanie usług
  • bogata oferta
  • kompleksowa obsługa od projektu po wdrożenie

Oferta:

Wysoka jakość oferowanych usług, bogata oferta, doświadczenie - to nas wyróżnia na tle konkurencji.

Niektóre pozycje z naszej oferty:

  • rozdzielnice elektryczne
  • suwnice
  • tory, drabinki kablowe
  • rury, przejścia kablowe
  • instalacje elektryczne
  • instalacje monitorujące
  • instalacje przeciwpożarowe
  • weryfikacje, przeglądy, serwis