English

Skoro trafiłeś do nas, szukasz pracy.

A my szukamy właśnie Ciebie.

Dlaczego AN-ELEC

Legalna praca

U nas każda wykonywana praca jest legalna. A pensje otrzymujesz na swoje konto.

Pensja na czas

Dbamy o twoją stabilność finansową. Wynagrodzenie zawsze terminowo wpłynie na konto.

Dlaczego my - oferty pracy

Solidny pracodawca

Istniejemy od 2006. Realizujemy projekty w Polsce oraz za granicą. Nie musisz martwić się o ciągłość pracy.

Różne formy współpracy

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia czy kontraktu b2b

Stanowisko

Elektryk - Kontroler Jakości

Lokalizacja

Gdynia, Hutnicza

Obowiązki

twoje zadania:

  • prowadzenie kontroli jakości budowy rozdzielnic elektrycznych
  • wykonywanie pomiarów i próby napięciowe rozdzielnic – SEP Pomiary
  • uruchomienie warsztatowe i weryfikacja poprawności działania
  • umiejętność artykułowania zauważonych uwag
  • wystawianie raportów pokontrolnych (j.angielski)

Wymagania

twoje kompetencje:

  • wykształcenie branżowe
  • znajomość języka angielskiego
  • SEP

Oferujemy

to my zapeniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • ubezpieczenie grupowe
  • wdrożenie stanowiskowe
  • wyposażenie w odzież ochronną

dołącz do AN-ELEC