English

Skoro trafiłeś do nas, szukasz pracy.

A my szukamy właśnie Ciebie.

Dlaczego AN-ELEC

Legalna praca

U nas każda wykonywana praca jest legalna. A pensje otrzymujesz na swoje konto.

Pensja na czas

Dbamy o twoją stabilność finansową. Wynagrodzenie zawsze terminowo wpłynie na konto.

Dlaczego my - oferty pracy

Solidny pracodawca

Istniejemy od 2006. Realizujemy projekty w Polsce oraz za granicą. Nie musisz martwić się o ciągłość pracy.

Różne formy współpracy

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia czy kontraktu b2b

Stanowisko

Specjalista ds. Personalnych / HR

Lokalizacja

Polska (Gdynia)

Obowiązki

twoje zadania:

  • aktywna selekcja i rekrutacja pracowników
  • udział w targach pracy, giełdach pracy
  • współpraca z urzędami, biurami karier
  • sporządzanie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami
  • planowanie i organizacja wyjazdów zagranicznych dla Pracowników
  • aktualizacja systemów wewnętrznych firmy w zakresie danych pracowniczych
  • sporządzanie raportów, sprawozdań i zestawień pracowniczych
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

twoje kompetencje:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą w zakresie kadr
  • praktyczna znajomość Prawa Pracy
  • Znajomość programu Symfonia Kadry i Płace oraz programu Płatnik
  • umiejętność nawiązywania kontaktów, pracy pod presją czasu i otwartość na pracę z ludźmi
  • wielozadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów
  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność, samodzielność i terminowość w działaniu
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy

to my zapeniamy:

  • stabilną pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wdrożenie stanowiskowe
  • przyjazną atmosferę

dołącz do AN-ELEC