English

Biuro Projektowe

Biuro Projektowe

Biuro projektowe w An-Elec zapoczątkowało swoją pracę w styczniu 2007, od tego czasu stale się rozwija, poszerzając wpływy na rynku. Działania biura projektowego zapoczątkował zespół składający się z pięciu projektantów.

Załoga zdobyła bogate doświadczenie pracując w głównych stoczniach na terenie Polski (Stocznia Gdynia, Stocznia Remontowa, Stocznia Północna), w Dubaju Stocznia DryDock i w Elektromonażu- firmie zajmującej się budową paneli.

Nasi projektanci są absolwentami politechnik. Z powodzeniem współpracowali z armatorami ze Skandynawii (Stena, Bergesen, Finnlines, Hoegh, Wallenius - Wilhelmsen, Bergen Oilfield Services), Niemiec (Doehle, Rickmers), Japonii (K-line, NYK) oraz innymi.

Nasz Cel

Nasz cel

Naszym głównym celem jest dostarczenie najlepszych, możliwych rozwiązań projektowych dla armatorów i stoczni.

Świadczymy usługi projektowe elektrycznych i automatycznych instalacji od koncepcji, poprzez podstawowy projekt, zatwierdzenie, szczegółową dokumentację aż po projekty budowy. Aktywnie działamy w każdym etapie procesu projektowania jak i budowy. Naszym zadaniem jest wykonanie całościowej pracy projektowej elektryki jak również cząstkowej dokumentacji oraz integrowanie systemu czy konsultacja w usługach serwisowych. Aby sprostać wymaganiom jakości naszych klientów, działamy zgodnie z procedurami ISO 9001. Podczas fazy projektowania ściśle współpracujemy z głównymi Towarzystwami Klasyfikacyjnymi jak DNV, GL, ABS, BV, LG i innymi.

W An-Elec, firmie dostarczającej usługi elektryczne, wspólnie z departamentami odpowiedzialnymi za kupno, wykonanie, usługi oraz jakość, robimy wszystko co w naszej mocy, aby osiągnąć główny cel firmy: usługi począwszy od pomysłu, poprzez dostarczenie, instalację, aż po uruchomienie produktu.

Kontakt:

Masz pytanie? Odwiedź siedzibę firmy lub zadzwoń do nas.

AN-ELEC Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 40
81-061 Gdynia

(58) 668-44-00

(58) 668-44-66

O nas:

W branży elektrycznej i ślusarskiej jesteśmy znaczącą firmą, zarówno w przemyśle okrętowym i lądowym.
Istniejemy na rynku od 2006 roku.

Dlaczego warto z nami współpracować:

  • certyfikaty: ISO, VCA, VRO
  • duże doświadczenie w branży
  • profesjonalne wykonywanie usług
  • bogata oferta
  • kompleksowa obsługa od projektu po wdrożenie