English

Pliki do pobrania

Wybierz odpowiednią kategorię i znajdź to czego potrzebujesz. Pliki do pobrania dla nowych kandydatów, dla pracowników oraz potencjalnych kontrahentów.

Prezentacja: Switchgears Prezentacja wybranych projektów które wykonywała firma AN-ELEC. Plik (.pdf) w angielskiej wersji językowej.
Prezentacja: Marine & Offshore Prezentacja wybranych projektów które wykonywała firma AN-ELEC. Plik (.pdf) w angielskiej wersji językowej.
Prezentacja: Industry & Infrastructure Prezentacja wybranych projektów które wykonywała firma AN-ELEC. Plik (.pdf) w angielskiej wersji językowej.
Oświadczenie o zmianie konta bankowego Dokument pozwala zmienić obecny numer konta bankowego na nowy, na który będzie przelewane wynagrodzenie za pracę. Wypełnione oświadczenie o zmianie konta bankowego należy złożyć w Dziale Personalnym.
Oświadczenie rodzica Oświadczenie pracownika – rodzica/opiekuna dziecka o zamiarze lub o braku zamiaru korzystania z uprawnień określonych w przepisach w Kodeksu Pracy. Wypełnione Oświadczenie należy złożyć w Dziale Personalnym.
Wniosek urlopowy Podanie do pracodawcy o udzielenie urlopu. Wypełniony wniosek urlopowy należy złożyć w Dziale Personalnym.
Oświadczenie o zmianie adresu e-mail Oświadczenie pozwala zmienić wcześniej podany adres e-mail, który zapisany jest w naszym systemie. Wypełnione Oświadczenie należy złożyć w Dziale Personalnym.
Oświadczenie o adresie e-mail Oświadczenie pozwala dodać adres e-mail, który zapisany jest w naszym systemie. Wypełnione Oświadczenie należy złożyć w Dziale Personalnym.
Kwestionariusz osobowy Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Naszej firmie. Wypełniony Kwestionariusz osobowy należy złożyć w Dziale Personalnym.

Kontakt:

Masz pytanie? Odwiedź siedzibę firmy lub zadzwoń do nas.

AN-ELEC Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 40
81-061 Gdynia

(58) 668-44-00