English

Poznaj Nas

AN-ELEC Sp. z o.o. jest firmą, która rozpoczęła swoją działalność gospodarczą w roku 2006, przez ten okres stała się znaczącą firmą w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym.

Firma AN-ELEC Sp. z o.o. powstała w roku 2006, jednak swoim doświadczeniem sięga znacznie dalej, aż do roku 1998 kiedy to powstała firma prywatna AN-ELEC, przekształcając się następnie w spółkę.

Od chwili założenia spółki, siedziba firmy mieściła się w Gdyni na ulicy Łużyckiej. W związku z prężnym rozwojem i rozbudową spółki od roku 2008 firma znajduje się na ulicy Hutniczej 40. Przeniesienie pozwoliło znacznie się rozwinąć z liczby kliku do kilkunastu biur, stworzenia biura projektowego oraz własnej hali która pozwala na pełną autonomię w procesie projektowania, budowy i testowania rozdzielnic elektrycznych.

Nasza firma posiada certyfikat ISO 9001:2015 oraz Certyfikat Bezpieczeństwa VCA**. Posiadanie Certyfikatu Bezpieczeństwa VCA umożliwia nam realizacje projektów z branży budowlanej, montażowo-instalacyjnej, maszynowej, transportowej, mechanicznej, elektrycznej, chemii, petrochemii oraz oczyszczalniach i firmach remontowych na terenie krajów UE. Ponadto posiadamy liczne uprawnienia producentów uznanych światowych marek m.in. ABB, Mitsubishi, Moeller, Siemens, które pozwalają nam na uruchamianie, obsługę oraz serwis maszyn, urządzeń i systemów automatyki produkowanych przez te firmy.

Od roku 2006 AN-ELEC nawiązał ścisła współpracę ze znaną holenderską firma Croon. Pozwoliło to na dalszy rozwój oraz rozszerzenie stałej oferty o rynek holenderski.

Firma AN-ELEC nie tylko rekrutuje nowych pracowników ale organizuje i prowadzi kompletne szkolenia własnej kadry w celu ciągłego podnoszenia kwalifikacji załóg. Pozwala to firmie oferować usługi o wysokim standardzie. Świadczymy szeroki zakres usług w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym. Od projektu, budowy/modernizacji, wdrożenia, obsługi aż po serwis.

Wykonywaliśmy prace dla takich firm jak m.in.: Chevron, SMT, Croon, Emri, Scana Zamech, Stocznia Północna, Stocznia Gdynia SA, Stocznia Gdanska Remontowa, Stocznia Gdynska Remontowa, Stocznia Marynarki Wojennej, Etmal, Szczecinska Stocznia Remontowa Gryfia SA

Certyfikaty

VCA**

SCC** (VCA**)

Montowanie, konserwacja i uruchamianie instalacji elektrycznych - Europa Zachodnia.

SCC VCA**

SCC** (VCA**)

Montowanie, konserwacja i uruchamianie instalacji elektrycznych - Benelux.

ISO 9001-2015

ISO 9001:2015

Projektowanie, wykonawstwo i serwis instalacji elektrycznych dla przemysłu i budownictwa.

ISO 9001-2015

Koncesja MSW

Koncesja wydana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym...

VRO

VRO

Zarządzanie pracownikami, płacami oraz zagadnieniami finansowymi zgodne z wymogami określonymi w normie NEN 4400-2.

ISO 9001-2015

Bureau Veritas - WPQR

Dokument, który jest uprawnieniem umożliwiającym prace spawalnicze na danych materiałach o określonych grubościach, stosując...

VCA

Świadectwa Kwalifikacyjne VCA

Nasi pracownicy pracujący na projektach zagranicznych posiadają certyfikaty VCA.

Rzetelna Firma

Rzetelna Firma

Certyfikat przyznawany w ramach programu Rzetelna Firma - aktualna informacja o solidności i wypłacalności firmy. Sprawdź Nas

Nasze Projekty

Marco Polo (NB56)

Marco Polo (NB56)

ZOURITE (NB 105)

ZOURITE (NB 105)

Innovation (NB 142/1)

Innovation (NB 142/1)

vidar

Vidar